רדיאס הינו חומר מילוי שמאפשר לפלסטיקאי מיומן להעניק לפנים נוכחות מרשימה יותר. הרדיאס מבוסס על חומר שנמצא בגוף ולכן הוא נקלט בו היטב. את הטיפול עצמו ניתן להשלים תוך זמן קצר, וגם החזרה לשגרה בעקבותיו מידית. המפתח העיקרי להצלחה הוא תכנון מדויק של הנקודות אליהן יוזרק החומר והמינונים. בעמוד זה תמצאו תשובות לשאלות נפוצות אודות טיפול ברדיאס, כך שתוכלו לדעת האם גם לכם מתאימה אופציה זו.

מה אפשר לבצע באמצעות רדיאס?

  • למלא קמטוטים
  • להחליק קמטים
  • להשיב נפח שאבד באזורים שונים של הפנים
  • להדגיש קווי מתאר שנסוגו עם השנים

באופן כללי האימפקט הוא תמיד הצערת הפנים. בהתאם קהל היעד של טיפול ברדיאס הוא גברים ונשים שמתבוננים במראה ומרגישים שיש פער בין החזות החיצונית שלהם לתחושה הפנימית.

התועלת הכפולה של טיפול ברדיאס

מעבר להיותו חומר מילוי, הרדיאס – שמבוסס על קלציום הידרוקסי הפטיט שנמצא ברקמות גוף שונות – מעודד את הגוף להגביר את קצב ייצור הקולגן. קולגן הינו חלבון חשוב שמהווה כ-80% מסך החלבונים בפנים (וגם כ-6% ממסת הגוף, אגב). 

החל מסביבות גיל 30 פוחת קצב ייצור הקולגן. בנוסף עלולים רדיקלים חופשיים שנוצרים בגוף מסיבות שונות (למשל מזון עם שומן רווי מן החי, זיהום אוויר, עישון ומתח) להרוס את החלבון החיוני. הגברת קצב הייצור מחדש מובילה להחזרת הכמות הרצויה של הקולגן, שמעניק לתאי העור מוצקות ומרקם בריא יותר.

איך מתבצעים טיפולים ברדיאס?

יש שתי אפשרויות להזריק את הרדיאס לפנים – עם מחט רגילה או עם קנולה. הקנולה מתאימה מאוד למצבים שבהם ההזרקה נרחבת יחסית, שכן היא חוסכת בדקירות. בנוסף, בזכות מבנה הקצה של הקנולה, הסיכוי לדקירה של כלי דם נמוך מאוד, ולכן קטן גם הסיכון לשטפי דם נקודתיים אחרי הטיפול.

תוך כמה זמן אפשר לראות תוצאות וכמה זמן הן מחזיקות מעמד?

מאחר שחלק מהשינוי מושג בזכות הקולגן, נדרשת התאזרות מסוימת בסבלנות – עד שמושלם תהליך ייצור הקולגן ובעקבותיו הענקת המראה המוצק והמרשים יותר לפנים. מצד שני, התוצאות טבעיות מאוד ובעיקר נשמרות לאורך זמן. למעשה הרדיאס עשוי להחזיק מעמד עד 18 חודשים, כשכדאי כמובן לתמוך בתוצאות הטיפול עם שמירה על אורח חיים בריא ועל תזונה נכונה.

הזרקת רדיאס – רק אצל רופא מנוסה

הזרקת רדיאס לכשעצמה היא פעולה טכנית פשוטה יחסית, בין אם היא מתבצעת עם מחט ובין אם עם קנולה. למרות זאת מומלץ בחום לעבור את הטיפול אך ורק אצל רופא מומחה לרפואה אסתטית. סיבה אחת היא התכנון המדויק של ההזרקה, וסיבה חשובה שנייה היא הביצוע המוקפד. רופא מוסמך יודע גם לספק מענה לתופעות לוואי אם צצות כאלה, ובפרט שטפי דם זעירים וזיהום. המענה המקצועי של רופא מיומן חוסך סיבוכים מיותרים, מקצר את ההחלמה – ומאפשר לכם ליהנות ממקסימום שינוי לטובה במראה הפנים.

 

אולי יעניין אותך גם

ניתוחי אסתטיקה נוספים

במרפאתנו מתבצעים בכל יום מגוון טיפולים באופן בטוח ומקצועי. מוזמנת אלינו למרפאה לפגישת ייעוץ מקצועית עם מומחה פלסטי בכיר.

צרו איתנו קשר