4 עובדות על ניתוחי הגדלת חזה

חושבות לעבור ניתוח הגדלת חזה? לפניכן ארבע עובדות שכדאי לדעת על הניתוח, תהליך הייעוץ הקודם לניתוח וההחלמה שלאחריו.

קרא עוד >>

ניתוחי הגדלת חזה

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

נשים רבות חושבות שבחירת גודל השתל דומה לבחירת חזייה או חלק עליון של בגד ים, אך לא כך הדבר. המנתח הפלסטי שלך לוקח בחשבון מספר פרמטרים בקביעת גודל השתל המתאים לך, בהם רמת האלסטיות של העור, רקמת בלוטות השומן שבחזה והפרופורציות של החזה ושל הגוף. כל אלה ממלאים תפקיד משמעותי בקביעת גודל השד המתאים לך. מומלץ להגיע לפגישת הייעוץ עם המנתח הפלסטי בראש פתוח ולהקשיב להצעותיו – הוא יודע מה יהיה טוב עבורך.

הניתוח וההחלמה מלווים בכאבים ובהרגשת אי נוחות

ניתוח הגדלת חזה הוא הליך כירורגי הכרוך בהרדמה, בחיתוך ובהשתלה של התקן רפואי. בדומה לכל ניתוח אחר הגוף שלך זקוק לזמן כדי להתאושש, והתגובה הטבעית של הגוף לכל הליך כירורגי כרוכה בכאבים ובאי נוחות.
הכאבים הנגרמים כתוצאה מהניתוח אמנם פחות גרועים ממה שחושבים, אבל הם עדיין חזקים דיים לגרום לך אי נוחות. למרבה המזל, יש כמה שיטות שיכולות להקל על הכאב בזמן ההתאוששות:

משככי כאבים: המנתח שלך יכול לרשום לך משככי כאבים להקלה על הכאב. אל תפחדי לקחת את המשככים, בייחוד בימים הראשונים של ההתאוששות, אך יחד עם זאת היי זהירה ועקבי אחר המינון המומלץ.

קומפרסים קרים: התייעצי עם הרופא המנתח שלך לגבי כמה זמן והתדירות שבהם את יכולה להשתמש בקומפרסים על מנת להפחית את הנפיחות ולהקל על הכאב.

מנוחה: הימנעי מפעילות גופנית ואפילו ממאמצים מיותרים כמו הליכה הלוך ושוב למטבח. תני לגוף שלך לנוח על מנת להחלים בצורה הטובה יותר.

עיסוי: החזה שלך לא יהיה כואב או רגיש מדי למגע לאחר הניתוח, כך שאת יכולה לנסות ולעסות אותו בעדינות ובאטיות. העיסוי יכול לעזור בהתאוששות ובהקלה על הכאב. התייעצי עם הרופא המנתח מהי הדרך הטובה ביותר לעיסוי.

השתלים לא מחזיקים לעד

בדומה לכל התקן רפואי, גם השתלים אינם מחזיקים לעד. אמנם כיום אורך חייהם ארוך יותר מפעם ועומד על כ-20 שנה, אך עדיין תצטרכי להחליף אותם בעתיד. בנוסף, ישנם הליכים פיזיולוגיים שונים שיכולים להשפיע על אורך חיי השתל.

הגדלת חזה לא תחזיר לך את המראה הצעיר

אם המטרה שלך היא להחזיר לעצמך את המוצקות של העור ואת המראה של החזה לפני ההיריון, אז הגדלת חזה אינה הפתרון עבורך. ניתוח הגדלת חזה מיועד להגדיל את החזה בלבד. למטרות אחרות מומלץ לעבור ניתוח הרמת חזה שתפקידו לשפר את צורת החזה ולהקנות לו צורה סימטרית.

ניתוח הגדלת חזה – ד"ר סילפן​

ניתוחי חזה עברו גלגולים רבים, בסרטון יציג ד"ר סילפן רקע על ניתוחי הגדלת חזה בעבר וכיום. מתאימים ניתוחי הגדלת חזה.

ניתוחי הגדלת מתבצעים כיום על ידי הכנסת שתלים שעשויים מסיליקון או ממי מלח, ד"ר סילפן יסביר בפירוט על שתלי הסיליקון: גודל וצורת השתל, ההתאמה האנטומית, הסבר על ההליך הניתוחי, קליטת השתל ותהליך ההחלמה מהניתוח.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.
עוד מאמרים

ניתוחי חזה נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחים לעיצוב החזה ביניהם ניתוח הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, שיחזור שד וגניקומסטיה. לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כלי נגישות

Got too top