ניתוח עיצוב שפתי הפותפלסטיקה וגינלית

מקרה שבו הנראות של השפתיים אינה נורמטיבית, נאה, או פשוט מובילה לתחושה שאינה נוחה, מצוי מענה לפלסטיקה וגינלית של איבר המין הנשי, ואכן טוב לדעת שישנו פתרון ייעודי.

כיום תחום הכירורגיה הפלסטית כה מתקדם, כך שלצד ניתוחי פנים וחזה, גם ניתן למצוא ניתוחי נישה, ועל כן בין היתר מצוי מענה לפלסטיקה וגינלית של איבר המין הנשי, ואכן במקרה שבו הנראות של השפתיים אינה נורמטיבית, נאה, או פשוט מובילה לתחושה שאינה נוחה, טוב לדעת שישנו פתרון ייעודי. מנתח פלסטי מומחה יידע לתת מענה מותאם לצרכי המטופלת.

 

 

ד"ר רם סילפן בראיון עם בתוכנית מהיום דיאטה עם אורלי ואולגה

בסרטון תראו ראיון עם ד"ר רם סילפן מהמרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית בו הוא מדבר על נושא עודפי העור לאחר ירידה במשקל בתוכנית מהיום דיאטה עם אורלי ואולגה. לאחר ירידה במשקל נשים רבות סובלות ממצב של עודפי עור. זה קורה במספר מצבים בחיים כמו למשל בהריונות שיכולים ממש לשנות ממש את המבנה של השריר לאחר מתיחה ולחצים תוך כדי הריון. במהלך הניתוח יש אפשרות לשנות את מבנה השרירים ולהחזיר אותם להיות מאודקים כמו שהיו לפני ההריון. למידע נוסף צפו בסרטון

מה מוביל אישה לבצע ניתוח בשפתי הפות?

ממש כשם שאישה עשויה לבצע ניתוח לעיצוב החזה, אישה גם עשויה לבצע ניתוח עיצוב שפתי הפות, וזאת ממגוון סיבות. יש נשים שהאיבר אינו התפתח אצלן כראוי, יש נשים שנולדו עם פגם מולד, יש נשים שסובלות מעיוותים אסתטיים באיבר (כגון אסימטריה) ויש נשים שכתוצאה מההיריון האזור השתנה באופן שמקשה על התנהלות יומיומית. כך למשל מבנה גדול של שפתי הפות עשוי להוביל לחוסר נוחות פיזית ובו זמנית לחוסר ביטחון עצמי ללבוש בגדי ים (או פשוט מכנסיים צמודים), ועל כן טוב לדעת שניתוח מקצועי מוביל למצב הרצוי, אם באמצעות הגדלה והקטנה ואם באמצעות מתיחה, כך שהמראה הסופי יהיה נורמטיבי ובעיקר יוביל לתחושת נוחות פנימית ופרקטית.

עיצוב שפתי הפות – למה לצפות

איבר המין הנשי ידוע כאיבר עדין ועל כן טבעי שיתעוררו תהיות בכול הנוגע לתהליך עצמו. מכאן שמרגיע לדעת שסה"כ מדובר בתהליך קצר טווח (לא יותר משעה) שמתבצע תחת טשטוש. מהלך הניתוח שונה בין אישה לאישה, וזאת כי כל אישה מגיעה בשל צרכים אחרים. כך למשל לעיתים מקצרים את אורך השפתיים ותופרים מחדש (התפרים נמסים מעצמם), לעיתים מסירים עודפי עור ויוצרים מראה יותר מהודק וכדומה, כאשר לייזר וסכין רפואי מסייעים בתהליך.

היום שאחרי

מרגיע לדעת שלמרות שמדובר באזור רגיש, הכאבים שלאחר הניתוח אינם משמעותיים, ואף ביום הניתוח עצמו ניתן לחזור הביתה, כאשר חבישה מקומית לרוב אינה נחוצה. כמו כן, צפויה להישאר נפיחות במשך כמה ימים (תוך חמישה ימים הנפיחות פוחתת באופן משמעותי) ועל כן הווסת הראשונה שלאחר הניתוח עשויה להיות פחות נוחה מבדרך כלל.

מודעות לסיכונים אפשריים

כל ניתוח כרוך בתופעות לוואי וכך גם במקרה זה. אישה שעוברת ניתוח עיצוב שפתי הפות צריכה להיות מודעת לסך התמונה, לעובדה שייתכנו זיהומים, גירויים ודימומים מקומיים, ואף יתכן שתישאר צלקת קבועה לצד פגיעה ישירה בעצבים האזוריים.

פחות שיחות סלון יותר מטופלות מרוצות

רבות עשויות לתהות מי חושבת לעבור ניתוח באזור כה אינטימי, אך הנתונים מראים שכיום הרבה יותר נשים מודעות הן לנראות והן לאפשרויות השיקום של הגוף, משמע רק בשנים האחרונות אחוז הנשים שפונות להיעזר בניתוח המדובר זינק ב39%, ועל כן גם אם לא מדובר בשיחת סלון, עדיין מדובר בנושא חם, בנושא שמעניק מענה רצוי וחשוב עבור נשים רבות, כאשר הסיבה העיקרית טמונה בשיקולי פרקטיקה ונוחות – ולו כי שפתיים מאורכות, רפויות, או קטנות מדי עשויות להפריע במהלך קיום יחסים, במהלך פעילות גופנית ואפילו במהלך פעילות יומיומית כגון הליכה.

טיפול מקיף

לצד ניתוחי פלסטיקה וגינלית גם ניתן ליהנות מניתוחי גוף נוספים, קרי ניתוח למתיחת הירכיים, למתיחת הבטן, לעיצוב הטבור, לשאיבת שומן, לעיצוב הישבן, לטיפול בעודפי עור וכדומה, כך שבעידן של היום הרבה יותר קל להיראות כפי שהיינו באמת רוצות – הכול שאלה של מוכנות נפשית, צורך, התאמה ורצון.

*להתייעצות עם מנתח פלסטי מומחה, מוזמנים להשאיר פרטים.

**בסרט הבא ד"ר רם סילפן מסביר אודות ניתוח עיצובי לשפתי הפות. מסביר מה מניע נשים לעבור אותו, מה הוא כולל, למי הוא מתאים, מהו זמן ההחלמה ועוד- כולל תמונות והסבר מעמיק בנושא.

ניתוחי גוף נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי גוף לעיצוב מראה הגוף, ביניהם, שאיבת שומן, מתיחת הבטן, ניתוח עיצוב הטבור, מתיחת זרועות, ניתוח מתיחת ירכיים, ניתוח עיצוב הישבן, טיפול בעודפי עור, ובגידולי עור, ניתוחי פלסטיקה וגינלית וניתוחים לחיטוב הגוף

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

X    דילוג לתוכן