ניתוח להרמת עפעפייםהעפעפיים מהווים את כרטיס הביקור לפנים

שלום לכולם, הנושא היום יהיה ניתוח העפעפיים. העפעפיים מהווים את החלק החשוב ביותר בתקשורת הבין-אישית.

קרא עוד >>

ניתוח הרמת עפעפיים

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

שלום לכולם, הנושא היום יהיה 16. העפעפיים מהווים את החלק החשוב ביותר בתקשורת הבין-אישית. בשעה שהעיניים עצמן נטולות הבעה, העפעפיים מהווים חלק חשוב ביותר לקביעת מצב רוחנו.
כשמטופלים נכנסים למרפאה ומבקשים פתרון לבעיות העפעפיים שלהם, הם בדרך כלל יהיו מעוניינים להיפטר מעודפי העור או מהשקיות הנוצרות הן בעפעפיים העליונים, ובעיקר בעפעפיים התחתונים.

"יצאנו יום אחד לריצה, חזרנו מהריצה, אני מסתכלת במראה, ואני נבהלת. אני רואה שהעיניים שלי נפוחות ככה, בומבה. ואז אמרתי לחברה שלי: תגידי לי מה זה, מה זו העייפות הזו? כאילו מה? אני לא ישנה? מה הקטע, אני ישנה כל הזמן. ואז היא אמרה לי: מתוקה שלי, שקיות שומן מתחת לעין, גנטי. שום קרם לא יעזור לך. שמיניות באוויר, סלטות, עמידות ידיים, תישני אפילו שנה, עדיין תישארי עם השקיות".

התפקיד שלי ככירורג פלסטי הוא לחשוף את המראה הטבעי של העין שהיה בעבר לאותו מטופל. ההכנה לניתוח כוללת בדיקה של רופא עיניים שכוללת את חדות הראייה, בדיקת הקרנית, בדיקת היובש של העין. לעיתים אנחנו מבקשים גם בדיקות מיוחדות דוגמת שדות ראייה ובדיקות אחרות.

ניתוח העפעפיים עבר שינויים משמעותיים בעשרים השנים האחרונות. בעיקר בכל הקשור להבנת הדינמיות של העפעף העליון. ההבנה הזו מאפשרת לנו להוציא פחות שומן ועור על מנת שלא להגיע לתופעת אי סגירת העין או לתופעת העין היבשה.
בניתוח העפעפיים הקלאסי אנו מבצעים הסרה של העור, חלק מהשריר או השומן הן מהאזור של העפעפיים העליונים והן מהאזור של העפעפיים התחתונים.
ניתוח העפעפיים הוא מאוד מאוד שכיח ואחוזי שביעות הרצון הם גבוהים מאוד. אנחנו מקבלים בניתוחים האלה הצערה ורענון הן של העפעפיים והן של המראה של השליש העליון של הפנים.

"יום אחד אני נוסעת עם האוטו, עוצר אותי שוטר, אני מוציאה לו את רישיון הנהיגה, הוא אומר לי: וואלה היית עייפה הא? אז זהו שלא. זה פתאום נעלם, זו תחושה מדהימה, את מקבלת את עצמך לפני חמש שנים".

העפעפיים מהווים את כרטיס הביקור לפנים, וניתוח הרמת עפעפיים מקנה מראה רענן, צעיר ונינוח לפנים. אנחנו בהחלט יכולים לקבל רענון של האזור הזה בפנים תוך שימוש במבנה העין.

ניתוח עפעפיים – הרמת עפעפיים – ד"ר רם סילפן

ניתוח עפעפיים מיועד להשיב את המראה הטבעי של העיניים. בסרטון יציג ד"ר סילפן שינויים בשיטות הטיפול, מהם המצבים בהם נדרש ניתוח עפעפיים, מה כוללת ההכנה לניתוח, תיאור הליך הניתוח, שכיחות ושביעות רצון של מטופלים.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.
עוד מאמרים

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח אף, ניתוח סנטר, הרמת עפעפיים, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג וניתוח להסרת שומן מהלחי.

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כלי נגישות

Got too top