מזותרפיה תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות

מזותרפיה או מיקרונידלינג היא טכניקה חדשנית להרמת הפנים באמצעות מחטים דקיקות, ללא צורך בהליך פולשני. השיטה מיושמת כבר שנים רבות בהצלחה חובקת עולם.

קרא עוד >>

מזותרפיה ומיקרונידלינג להרמת הפנים

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

מזותרפיה הנקראת גם מיקרונידלינג היא טכניקה חדשנית להרמת הפנים המתבצעת באמצעות שימוש במחטים דקיקות אשר בפעולתן יוצרת שיפור משמעותי של נראותן של הפנים והצוואר ויוצרת חזרה למראה הקודם, ללא צורך בהליך פולשני. השיטה מיושמת כבר שנים רבות בהצלחה חובקת עולם.

 

 

מהי מזותרפיה

מזותרפיה היא שיטה חדשה יחסית אשר מחליפה במקרים רבים את הניתוח הפלסטי שנהגו לקוחות לבצע בעבר, כדי להיראות בעלי פנים הרבה יותר צעירות ואסתטיות.

עם השנים אפשר לראות הן אצל גברים והן אצל נשים את סימני הגיל, קמטים, קמטוטים, אובדן נפח בנקודות מסוימות, חוסר בוויטליות, רפיון ועוד. ממצאי הלוואי הללו מופיעים גם בעקבות השפעות של שינוי האקלים, תזונה, קרני השמש היוקדות, חומרים כימיים שונים וזיהום האוויר.

הטיפול החדשני לפתרון הבעיות הללו הוא החדרה של המחטים לשכבת הדרמיס של העור. ההחדרה מתבצעת בטיפול עדין וממוקד המוביל לכך ששכבת העור מייצרת כמות גדולה הרבה יותר של תאים חדשים, כלי דם קטנטנים ושל קולגן שהוא הסיב שתפקידו למתוח את העור.

ביצוע מזותרפיה בפועל

הפעולה עצמה מתבצעת תוך שימוש באחד משני מכשירים ייעודיים המסייעים בכך. המכשיר הראשון הוא רולר אשר אליו מחוברות המחטים. מפעיל המכונה עובר איתה באופן סיסתמטי לאורכן של שכבות העור ומתבצעת החדרה של חומרים ייעודיים לעומק הנע בין 3-0.5 מ"מ. המחטים נעות על פני העור, הן יוצרות נקבים קטנטנים וטופחות על העור בעדינות ומרעננות אותו.

המכשיר השני מבצע פעולה דומה אך בו אפשר לתכנן את הוויסות הן של המהירות והן של תדירות פעולתן של המחטים ברוחב קטן יותר ולכן הנזק לעור יהיה יותר הומוגני.

את הפעולות הללו אפשר לבצע במיקומים שונים, כמו בצוואר, קו הלסת, בין האף לשפתיים, סביב העיניים, בסנטר, במחשוף, בעצמות הלחיים ועוד.

שיטות חדשניות בענף המזותרפיה

אפשר לבצע את ההזרקות בשיטת PRP – טסיות מועשרות פלזמה, אשר בה מזקקים את רכיבי הדם של הלקוח ומפיקים מהם את הורמוני הגדילה הקיימים בדם זה. השימוש בהורמוני הגדילה יוצר אפקטיביות של חיוניות רבה ופעילות מואצת של מנגנוני ההחלמה.

אופציה נוספת היא הזרקת שומן עצמוני הנלקח מגופו של המטופל כמו לדוגמה מהירכיים והעברתו למיקום הנחוץ בפניו של הלקוח. מכיוון שהשומן שהוא בעל מולקולות שומן גדולות ונלקח מאדם זה, אין תופעות של דחייה או של אלרגיה ולכן הטיפול בדרך כלל עובר ללא תקלות. יכולת הספיגה של השומן היא גבוהה מאד ולכן אפשר ליהנות מתוצאות הטיפול לאורך כשנתיים.

תכיפות טיפולי המזותרפיה

את הטיפולים האלו מומלץ לבצע אחת לחודש באופן רציף לאורך שישה עד שמונה חודשים. כל טיפול ישפר את נראות הפנים, כיוון שהעור ייראה זוהר ורענן עקב כך והגבר או האישה ייראו צעירים הרבה יותר מגילם האמתי.

טיפול זה אפשרי עבור כל אדם שגילו הוא מעל 35 שנה ובמקרים חריגים גם לפני כן.

יתרונות של שיטת המזותרפיה

הטיפול בשיטת מזותרפיה לא יוצר כוויה, שינויים בגוון העור או פגיעה בשכבות העור החיצוניות. עלותו של הטיפול אינו יקר יחסית וגם ההחלמה היא די מהירה.

תוצאות של טיפול מזותרפיה

מזותרפיה הוא טיפול מאד אפקטיבי וכבר לאחר הטיפול הראשון רואים שינוי לטובה בנראות הפנים. לאחר כל אחד מהטיפולים הנוספים המצב הולך ומשתפר והשינוי המהותי נראה בתום כל הטיפולים.

טיפולי פנים נוספים בקליניקה

הקליניקה מציעה טיפולי פנים נוספים כמו פילינג, המסת שומן בקור, העלמת סימני מתיחה וטיפולים אפקטיביים נוספים.

ריאיון של ד"ר רם סילפן בתוכנית של אודטה.

מתיחת פנים זה בעצם הגשמת חלום לחזור להיות צעיר ורענן. כדי לעשות זאת, אנו במרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית משתמשים בכלים מסויים כמו לבקש מהמטופלות תמונות שלהן כשהן היו צעירות, מה היו תווי הפנים שלה? איפה היא הייתה יותר מלאה? אנחנו בודקים עם המטופלת מה הכי מכביד עליה? מה מפריע לה ומשם פועלים. צפו בסרטון וקבלו מידע נוסף

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.
עוד מאמרים

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח סנטר, ניתוח אף, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מזותרפיה (מיקרונידלינג) וניתוח להסרת שומן מהלחי.

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כלי נגישות

Got too top