רוצות את מה שהיהניתוחי הרמת חזה

אחד מניתוחי החזה הפופולריים הוא ניתוח הרמת חזה

קרא עוד >>

הגדלת חזה באופן טבעי

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

אחד מניתוחי החזה הפופולריים הוא ניתוח הרמת חזה. בניתוח זה, הנשים מבקשות לשחזר את מראה החזה מצעירותן, ואינן שואפות בהכרח לשנות את גודלו, בניגוד לנשים העוברות ניתוחי הגדלת החזה למשל.

ב-16 השנים האחרונות חל גידול של 600% במטופלות המבקשות לעבור ניתוח להרמת החזה. הסיבות לניתוח הזה הוא שינויים במראה החזה בעקבות התבגרות, היריון, הנקה, עלייה או ירידה במשקל גורמים לחזה לאבד את צורתו ואת נפחו ולצנוח. חזה צנוח ונפול עלול להשפיע על הדימוי העצמי של נשים, ולעתים הן גם מתקשות למצוא חזייה ובגדים מתאימים.

מהי בעצם צניחת שד?

כאשר מדברים על צניחת שד מודדים את מיקום צורת העטרה והפטמה בהשוואה קפל השד. כלומר, כאשר העטרה והפטמה נמצאות מעל קפל השד החזה נחשב זקוף, אך כאשר העטרה והפטמה נמצאות מתחת לקפל השד, השד נחשב נפול. ניתן לראות זאת בבהירות כאשר מביטים בחזה מהצד.

ניתוח הרמת החזה משחזר את צורתו המקורית של השד, ולעתים הוא משולש בניתוח הזרקת שומן הגוף לחזה כדי לתת לו נפח. מכיוון שבעת צניחת השד גם הפטמה צונחת, הצלקות של ניתוח הרמת החזה בולטות לעין ולא ניתן למנוע אותן.

תוצאות הניתוח להרמת החזה ניכרות מייד לאחר הניתוח, אבל צורת החזה תמשיך להשתנות ורק כמספר חודשים לאחר הניתוח תתגלה התוצאה הסופית.

תוצאות הניתוח הן ארוכות טווח, אבל החזה עלול להמשיך ולהשתנות עקב שינויים טבעיים כמו הזדקנות הגוף וכוח המשיכה. ניתן לשמר את התוצאות על ידי שמירה על משקל תקין ויציב ושמירה על אורח חיים בריא.
משך ההחלמה מניתוח הרמת החזה הוא בין שבוע לעשרה ימים, ובמשך חודש ימים צריך ללבוש חזיית ספורט תומכת.

כל מה שחשוב לדעת לפני ניתוח הרמת חזה

בסרטון נדון במי מתאימה לניתוח הרמת חזה?  איך מבוצע הניתוח וכל מה שחשוב לדעת לפני ואחרי.

בעקבות לידות, הנקה, ירידה דרסטית במשקל והזדקנות העור, החזה צונח ונראה נפול. ניתוח הרמת חזה מיועד למי שמעוניינת להחזיר את החזה למראה זקור ואסתטי. במקרים מסוימים על מנת למתוח את רקמות השריר והשגת מראה זקור, יושתלו שתלים בחזה. תהליך ההחלמה אורך כחודש ימים.

על מנת להגיע למראה האופטימאלי נערוך פגישת ייעוץ לבצע התאמה ותאום ציפיות בנוגע לתוצאות הניתוח. נשמח לתאם עבורך בדיקת התאמה ללא התחייבות.

ד"ר רם סילפן

ד"ר רם סילפן סיים בהצטיינות את לימודי הרפואה בשנת 1991, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבתי החולים בילינסון וקפלן.
עוד מאמרים

ניתוחי חזה נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחים לעיצוב החזה ביניהם ניתוח הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה, שיחזור שד וגניקומסטיה. לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כלי נגישות

Got too top