דינה

עדויות מטופל ניתוח פנים

למידע נוסף על מתיחת פנים במרפאות מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית

"ראיתי שהזנחתי את עצמי די הרבה זמן, והבנתי שאני צריכה לעשות דבר מה עבורי. הפנים שלי היו נפולות, הקמטים החלו פתאום להפריע לי. הבנתי שאני צריכה לעשות משהו. חיפשתי די הרבה, ודרך חברות שגם עברו ניתוח אצל ד"ר סילפן, הגעתי אליו. ועברתי חוויה מדהימה".

"קיבלתי המון מחמאות! ועזבו את המחמאות, אני עצמי כשהסתכלתי בבוקר במראה וחייכתי והרגשתי כל כך טוב עם עצמי, זה היה שווה לי הכל . "
דינה א.

איך היה הניסיון?

"הניסיון היה מדהים. קודם כל, המקום היה מאוד דומה לסגנון האמריקאי, המקום שהייתי בו ברמת אביב. הטיפול היה נהדר, גם של המרדים וגם הם היו כ"כ נחמדים והצוות היה מעולה והלכתי לשם עם תחושה של השלמה שזה מה שאני רוצה וזה טוב. כשאתה מגיע למקום הזה מתוך תחושה שאתה צריך את זה, אז אתה עובר את זה. וד"ר סילפן היה נהדר".

איך היו התוצאות?

"קיבלתי המון מחמאות! ועזבו את המחמאות, אני עצמי כשהסתכלתי בבוקר במראה וחייכתי והרגשתי כל כך טוב עם עצמי, זה היה שווה לי הכל, לעצמי זה היה שווה הכל. הסביבה היתה אוהדת מאוד".

היית עוברת את הניסיון הזה עוד פעם?

"כן, כבר אמרתי לך שאני רוצה עוד. במקומות אחרים".

מצוין, תודה רבה ושיהיה בהצלחה.

ניתוחי פנים נוספים

במרפאתנו מתבצעים מגוון ניתוחי פנים נוספים, ביניהם ניתוח אף, ניתוח סנטר, הרמת עפעפיים, ניתוח הצמדת אזניים, הרמת גבות ומצח, בוטוקס וחומרי מילוי, פילינג, מיקרונידלינג וניתוח להסרת שומן מהלחי.

לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא לתאם פגישת ייעוץ אישית

כלי נגישות

Got too top