שחזור לאחר תאונות וכוויות

עושים רק במרכז לניתוחים פלסטיים
  • מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית
  • התוצאות הטובות ביותר מזה 30 שנה
  • אלפי לקוחות מרוצים

שחזור לאחר תאונות וכוויות

למי ולמה

מרכז תל אביב לכירורגיה פלסטית הנו המרכז המוביל לכירורגיה פלסטית אסתטית בישראל. המרכז פועל על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם כולו ומספק את איכות השירות הטובים ביותר לכל אחד מלקוחותינו.

לאחר תאונות ישנן פגיעות ונזקי עור שדורשים מענה אסתטי. לצד ההתמודדות עם הטראומה, קיים קושי בהתמודדות עם המראה החדש. במרפאתנו אנו נותנים מענה מקצועי בשיקום אזורים פגועים ומתן מענה אסתטי מקצועי ומותאם.

הניתוח מיועד לנשים וגברים: נפגעי עור, כוויות, צלקות , לאחר תאונות, לאחר השתלות עור, ניתוחים וצלקות.

במרפאתנו מיומנים במתן מענה אסתטי מלא לנפגעי תאונות. פעמים רבות יש פגיעות בדופן העור, אשר לשמם יש לבצע תהליך שיקום אסתטי, שחזור גוונים (פיגמנטציה), החזרת הסימטריה והעלמת צלקות וכוויות.

ניתוחים לאחר תאונות דרכים, כוויות וניתוחים פלסטיים

מרפאתנו מיומנת בטיפולים לאחר מגוון רב של פגיעות עור ופגיעות ברקמות הרכות. מבין אלה: כוויות, צלקות היפרטרופיות וקלואידיות, עוותים ודפורמציות של אזורי הפנים, כולל שחזור אוזניים, כמו גם איזורי החזה והגפיים לאחר תאונות דרכים, פגיעות בצבע העור (היפר והיפופיגמנטציה של העור) לאחר ניתוחים כירורגיים, כולל ניתוחים פלסטיים.

צוות המרפאה מסתייע באנשי מקצוע הכוללים: מומחים לכירורגיה מקסילו-פציאלית, מומחי פה ולסת, מומחים לכירורגיית כף יד, אורטופדים, כמו גם מומחים לריפוי ועיסוק ופיזיוטרפיסטים

פתרונות אסתטיים לשינויים בגוף הנשי לאחר הריון ולידה

בסרטון תוכלו לצפות בראיון של ד"ר רם סילפן עם עדי הימבלבלוי על נושא שמעסיק נשים רבות, מראה הגוף לאחר הריון ולידה.

במהלך הריאיון יסביר ד"ר סילפן כיצד תהליך ההריון והלידה בא לידי ביטוי בגוף, אילו אזורים צונחים, מהו כוחו של המרכיב הגנטי, כיצד תזונה וספורט ישפיעו על אלסטיות העור.

למי יתאימו ניתוחי מתאר גוף? מתי יהיה נכון לבצע ומהם הפתרונות החדשניים בתחום. על שאלות אלו ונוספות תקבלו תשובות בסרטון.

F.A.Q.

קיימות כמה שיטות כגון: לייזר, שחזור רקמות, משחות וחבישות. יש להגיע לפגישת ייעוץ ואבחנה כדי לקבל החלטה מה תהיה השיטה המתאימה ביותר.

זה תלוי במידת החומרה של הפגיעה והצלקות שנוצרו בעקבות.

יש להמנע כ- 6 שבועות לפחות לאחר הטיפול מכניסה לים.

כלי נגישות

Got too top